Odzyskaj odszkodowanie
Baza wiedzy dla poszkodowanych

Wszystko o odszkodowaniach

Portal ten powstał z myślą o osobach zainteresowanych odszkodowaniami. Zgromadziliśmy w jednym miejscu wiedzę na temat rodzajów świadczeń oraz firm zajmujących się odszkodowaniami w Kielcach i w całej Polsce. Czytelnicy znajdą tu również porady dotyczące zaniżonych odszkodowań z OC czy ugód z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Dlaczego warto starać się o odszkodowanie?

Niektóre osoby na myśl o ubieganiu się o odszkodowanie mają zamęt w głowie lub czują się zagubione. Walka o rekompensatę może im się kojarzyć z kosztownymi procesami sądowymi, skomplikowanymi procedurami, niepotrzebnym stresem. Tymczasem sytuacja życiowa człowieka, który miał poważny wypadek w pracy lub np. został potrącony na pasach, ulega znacznemu pogorszeniu - zarówno pod względem finansowym, jak i społecznym i psychicznym.

dlaczego warto starać się o odszkodowanie

Pieniądze wprawdzie nie wynagrodzą wszystkich strat, zwłaszcza emocjonalnych, jednak z pewnością zasilą one czyjś nadszarpnięty budżet i pomogą szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. Co więcej, dzięki odszkodowaniu inwalidzi mogą np. dostosować swoje mieszkanie do nowych okoliczności. Z kolei osoby będące w żałobie po śmierci bliskiego nie będą musiały się martwić o to, skąd wezmą pieniądze na pogrzeb lub jak poradzą sobie przy uszczuplonych dochodach.

Zostałeś poszkodowany? Nie jesteś sam!

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu fizycznym lub psychicznym? Ucierpiałeś w wypadku? Z naszego portalu dowiesz się, o jakie świadczenia możesz się ubiegać. Zalecamy również kontakt z firmą odzyskującą odszkodowania z Kielc lub innego miasta. Zwróć się do specjalistów zwłaszcza wtedy, gdy:

  • otrzymałeś zaniżone odszkodowanie,
  • towarzystwo ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty świadczenia,
  • nie masz pewności, czy przysługuje Ci rekompensata.

Dowiedz się więcej o odszkodowaniach i zawalcz o sprawiedliwe wynagrodzenie szkód!

Ponad 90% towarzystw ubezpieczeniowych wypłaca zaniżone odszkodowania