Odzyskaj odszkodowanie
Baza wiedzy dla poszkodowanych

Odszkodowania dla frankowiczów

Masz kredy we frankach? Uzyskaj odszkodowanie dla frankowiczów!

Posiadasz kredyt w szwajcarskiej walucie? Nie trać wiary w sprawiedliwy proces i odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytowej z bankiem!

Pomoc frankowiczom 

Na przestrzeni ostatniej dekady wiele tysięcy Polaków padło ofiarą nieuczciwych praktyk banków, które udzielały kredytów zawierających klauzule abuzywne. Po wielu wygranych procesach o kredyty przyznawane we frankach szwajcarskich można jednak uwierzyć w unieważnienie umów kredytowych i odzyskanie stabilizacji finansowej. Osoby, które wygrały proces, pozwały banki, wnioskując o zwrot nadpłaconego kredytu, obniżenie rat lub unieważnienie umowy i zwrot całej wpłaconej bankowi kwoty. Warto pamiętać, że odszkodowania dla frankowiczów można uzyskać nawet 10 lat od zawarcia umowy. 

Odszkodowania dla frankowiczow

Pomoc prawna frankowiczom Kielce — Jak wygląda proces odfrankowienia lub unieważnienia umowy z bankiem?

Pierwszym i najważniejszym krokiem prowadzącym do unieważnienia umowy i zwrotu nadpłaconego kredytu jest podjęcie współpracy z firmą zajmująca się odszkodowaniami Kielce. Współpraca ze specjalistami opiera się na bezpłatnej pomocy prawnej dla frankowiczów. Podpisanie umowy o dochodzenie roszczeń i przyznanie pełnomocnictwa doradcom z firmy zajmującej się odszkodowaniami Kielce pozwala na skierowanie sprawy do sądu i dochodzenie w tej sprawie. 

Kredyt we frankach odszkodowanie Kielce

Po spłaconym kredycie we frankach można ubiegać się także o odszkodowania.

Osoby, które spłaciły kredyt lub wygrały proces z bankiem, mogą starać się o odszkodowania dla frankowiczów. Co istotne, nawet spłacona umowa pozwala na uzyskanie świadczeń i zwrot kosztów kredytu i odsetek, które zostały zapłacone w systemie ratalnym. 
Odszkodowania dla frankowiczów uzyskało już mnóstwo Polaków, którzy w wyniku podpisania umowy kredytowej z bankiem utraciły stabilność finansową oraz poniosły inne straty psychiczne.

 

Ponad 90% towarzystw ubezpieczeniowych wypłaca zaniżone odszkodowania